Muu

VÄRSKETE VISIOONIDE LOOMINE

Selleks, et oma alateadlikke, elu mõjutavaid protsesse teadlikult juhtida, on vaja astuda dialoogi oma sisemaailma salapärase ja keerulise mehhanismiga.Piiride laiendamine vajab ergutust ja teadvustatud otsuseid. Kindel viis luua meelepärast tulevikku on võtta aega ja kirjutada üles oma mõtted. Seda on hea teha nii aeg-ajalt kui regulaarselt.

Värskete visioonide loomise töötuba on intensiivne ajurünnak, kus keskendud oma sisemaailmale ja korrastad seda, äratad üles ja aktiveerid oma sügavamad unistused, mediteerid oluliste küsimustega ja vastad igaühele neist teatud aja jooksul katkematult kirjutades.

See efektiivne võte toob alateadvusest välja varjatud informatsiooni, teeb nähtavaks olulise ja puhastab fookuse. Küsimustiku ülesehitusega läbid tervikliku protsessi koos alguse ja lõpuga ning saadud kogemust saad kasutada sihtide seadmiseks ka tulevikus.

Juhendaja Kristel Leesmend

MEDITATSIOONIKURSUS ALGAJATELE

Meditatsioonikursus on mõeldud neile, kellel on huvi mediteerimise vastu, kuid kes ei tea veel, kuidas ja kust otsast alustada. Kursusel on võimalus see igaühe loomulik võime endas avada ja kogeda 9 erinevat meditatsioonivõimalust, muutudes julgemaks teema mõistmisel ja käsitlemisel. Häälestume läbi erinevate meditatsioonide, millest enamus on juhendatud, kuid mille vahel on piisavalt ruumi iseseisvaks loomiseks. Teemad- hingamine, keha sisemine ruum, töö fookuse, värvide, negatiivsuse hajutamise, visualiseerimisega.

Need on põnevad vaimsed siserännakud, kus saad tavateadvuse korraks välja lülitada, arendada keskendumist ja rikastada oma sisemaailma. Kui soovid oma ellu heaolu ja avarust ning tunda end mediteerimises koduselt, siis on see kursus sinu jaoks. Juhendaja Kristel Leesmend 

© TRE stuudio 2020
Kõik õigused kaitstud
TRE stuudio
info@trestuudio.ee
Tel.: 551 8088
magnifier